Telefon

| +48 501 710 297 | +48 728 590 480 |

Email

biuro@mobisauna.pl

Aby odpowiednio dobrać saunę mobilną, należy zwrócić szczególną uwagę na kilka kluczowych elementów:

 • Rozmiar sauny. Wielkość sauny determinuje rodzaj przyczepy i jej całkowitą masę.
 • Homologację przyczepy, na której osadzona jest sauna oraz jej dopuszczalną ładowność. Przed zakupem warto sprawdzić czy waga całkowita przyczepy z sauną nie przekracza homologacji przyczepy jeżeli chodzi o dopuszczalną jej masę.
 • Materiał z którego wykonana jest sauna. Wybór drewna zewnętrznego, koloru sauny i odpowiednia konserwacja daje nam możliwość wieloletniego korzystania z sauny.  Dlatego stosujemy najwyższej jakości drewno do budowy zewnętrznej i wewnętrznej części sauny. Rodzaj drewna jest starannie dobierany według zapotrzebowania nawet najbardziej wymagających klientów.
 • Rodzaj ogrzewania. Możemy tu wyróżnić dwie grupy pieców:
 1. Piece opalane drewnem, dające niepowtarzalny naturalny klimat. Neleży jednak sprawdzić czy w miejscu w którym używamy sauny opalanej piecem jest to dozwolone i czy nie będzie to uciążliwe dla otoczenia lub sąsiadów. Mamy tutaj dwie możliwości pieców ładowanych od wewnątrz i zewnątrz sauny.
 2. Piece na prąd. Urządzenia te dają możliwość zdalnego sterowania. Sami wybieramy łatwo moment startu pieca, zadajemy żądaną temperaturę jak i czas działania. Piece wymagają jednocześnie odpowiedniego napięcia.
  Jako producent używamy jedynie pieców renomowanych producentów jak np. HARVIA
 • System wentylacji, który jest niezmiernie ważny dla właściwego i zdrowego saunowania.
 • Producenta pieca. Piec musi charakteryzować się bezawaryjnością i długim czasem jego użytkowania. Stosujemy tylko oryginalne produkty renomowanych producentów co zapewnia nam bezpieczne użytkowanie.
 • Rodzaj sterowania piecem jeżeli jest elektryczny. Warto zwrócić uwagę na możliwość zdalnego sterowania piecem. Sami decydujemy o momencie startu nagrzewania sauny i żądanej temperatury nie musząc wchodzić do sauny przed planowanym seansem saunowania.
 • Doświadczenie producenta oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

NASZE SAUNY

Sauna fińska kojarzona jest z odrębnym niewielkim domkiem. My umożliwiamy jego mobilność i postawienie go w miejscu w którym zechcesz. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem wykonujemy mobilne sauny premium ze starannie wyselekcjonowanego drewna wyposażając je w wysokiej jakości piece wyróżniające się sprawnym działaniem przez długi czas.

Nasza usługa jest kompleksowa a nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy możliwości jakie daje mobilna sauna.

Podczas budowy sauny wykorzystujemy tylko naturalne materiały i oryginalne urządzenia. Każdy rodzaj drewna dobierany jest z dużą uwagą, dzięki czemu spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Nasze sauny są bezpieczne i klimatyczne a odpowiednio dobrane oświetlenie sprzyjać będzie relaksowi. Jeżeli chcesz mieć w swoim ogrodzie lub w swoim ośrodki miejsce w którym można się odprężyć i poprawić zdrowie, to  sauna mobilna będzie świetnym wyborem!

Rekomendowane artykuły