Telefon

| +48 501 710 297 | +48 728 590 480 |

Email

biuro@mobisauna.pl

Mobi Sauna w Twoim ogrodzie!

Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości saun aby wprowadzać naszych klientów w stan relaksu i dobrego samopoczucia. Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wykonaniu saun tak, aby dostarczyć produkt najwyższej jakości.

Mobilne sauny powstały z zamiłowania do saunowania. Są dziełem doświadczonych projektantów i znakomitych fachowców, którzy wybudowali setki saun. Bazując na rozwiązaniach sprawdzonych w krajach skandynawskich stworzyliśmy wysokiej klasy produkt, który pozwala na relaks w harmonii z naturą.

Niezależnie czy szukasz małej sauny ogrodowej dla siebie i przyjaciół, czy też pełnej sauny typu plug&play i rozwiązań dla hoteli mamy coś dla Ciebie.

Mobilne sauny dają komfort i jakość saunowania jak w tradycyjnej, skandynawskiej saunie stacjonarnej.  Naturalne, starannie dobrane materiały, wyselekcjonowane gatunki drewna oraz piec renomowanej firmy HARVIA stanowią gwarancję udanego saunowania. Przestronne przeszklenie dające możliwość podziwiania pięknych widoków pozwala na prawdziwy odpoczynek, w harmonii  ducha i ciała.

Prosta forma sześcianu MobiSauny, w odróżnieniu od sauny beczkowej,  gwarantuje komfort przestrzenny i pozwala na zapewnienie właściwej temperatury bez przegrzewania w górnej części sauny, a lokalizacja pieca nie przesłania widoku (optymalnie dwa poziomy temperatury).

Ciesz się przyjemnością saunowaniana i obcowania z naturą. Sauna mobilna pozwala na niezapomniany relaks w plenerze lub gdziekolwiek zechcesz. Nad brzegiem jeziora, z widokiem na góry, czy w przydomowym zaciszu – saunuj jak lubisz.

Analizując opinie naszych klientów wiele się nauczyliśmy i wprowadziliśmy wiele zmian dla uzyskania jak najlepszego produktu i przyjemności z saunowania. Pozostajemy cały czas otwarci na uwagi, nowe pomysły i wyzwania stawiane nam przez klientów.
Jeżeli nie możesz znaleźć tego czego szukasz, nasi architekci zaprojektują model pasujący do twojego stylu życia lub potrzeb biznesowych.


Skontaktuj się nami:

+48 728 590 480

Masz pytania?


    Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust.2 lit. a ogólnego rozporządzenia
    o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 wyrażam zgodę, na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę przez MobiSauna.pl, w celach marketingowych.