Telefon

+48 728 590 480

Email

biuro@mobisauna.pl

SAUNY FIŃSKIE

Sauna fińska to doskonałe miejsce na odpoczynek lub regenerację po ciężkim dniu. Regularne wizyty w saunie mają bardzo pozytywny wpływ na nasz organizm: poprawiają odporność organizmu, redukują napięcie mięśniowe i stres, poprawiają stan i wygląd skóry i przyczyniają się do lepszej jakości snu.

Sauny fińskie to element kultury i tradycji w Finlandii. Według fińskiego zwyczaju wizyty w saunie to część codziennej rutyny mająca wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne. Sauny te zyskały ogromną popularność także w Skandynawii i Europie, gdzie służą jako ważny element odnowy biologicznej.

Tradycyjna sauna fińska jest ogrzewana za pomocą rozgrzanych kamieni ogrzewanych na specjalnym piecu. Na rozgrzane kamienie wylewana jest woda, co powoduje parowanie i wzrost wilgotności powietrza. Sauna ta charakteryzuje się wysoką temperaturą sięgającą nawet ponad 100 stopni Celsjusza pobudzając krążenie krwi, przyspieszając metabolizm i wydalanie toksyn z organizmu.

Na co zwrócić uwagę zamawiając saunę fińską?

Aby odpowiednio dobrać saunę należy zwrócić szczególną uwagę na:

– rozmiar sauny

– materiał z którego wykonana jest sauna

– rodzaj ogrzewania i pochodzenie urządzenia

– system wentylacji

– rodzaj sterowania piecem

– doświadczenie producenta oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

NASZE SAUNY

Sauna fińska kojarzona jest z odrębnym niewielkim domkiem jednak nie jest to konieczność. Jako producent wykonujemy sauny w pomieszczeniach zaproponowanych przez klienta wyposażając je w wysokiej jakości piece wyróżniające się sprawnym działaniem przez długi czas.

Nasza usługa jest kompleksowa a nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy możliwości jakie daje sauna fińska.

Podczas budowy sauny wykorzystujemy tylko naturalne materiały i oryginalne urządzenia. Każdy rodzaj drewna dobierany jest z dużą uwagą, dzięki czemu spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Nasze sauny są bezpieczne i klimatyczne a odpowiednio dobrane oświetlenie sprzyjać będzie relaksowi. Jeżeli chcesz mieć w swoim domu miejsce w którym chcesz się odprężyć i poprawić zdrowie sauna fińska będzie świetnym wyborem

KABINY INFRARED

ŁAŹNIE PAROWE

BALIE

WANNY SPA

DODATKI

SOLARY

PIECE I STEROWNIKI

TACA ZIOŁOWA

STROJE DO SAUNOWANIA, OLEJKI ETERYCZNE